Souerenee SFTGFOP 1 CH muscatel, 2ND FLUSH 2012, organic

Po dlhšej dobre mám opäť trošku času napísať o vynikajúcom čajíku. Vonku je už tma, notebook mám naštartovaný, pekne som sa usadil, ešte si zalejem čajík, usrknem a môžme ísť na to. Ako prvý si berieme na paškál jeden z trojice Peťových darjeelingov SOURENEE SFTGFOP 1 CH MUSCATEL, 2ND FLUSH 2012, ORGANIC. Postupne príde na radu každý z nich.Nálev SOURENEE je medovo žltý. Vôňa je veľmi príjemná, jemnučko sladká, ovocno kvetinová, s jemným čokoládovým náznakom. Prvý nálev sme zvolili cca jednu minútku. Čajík pri nalievaní krásne voní, až sa nám doslova do kútikov úst tlačia slinky.


Chuť je sladká, ovocno - kvetová s muskatelovými tónmi. Dochuť je príjemná, sladko ovocná. Presne takéto mám ja osobne najradšej. Táto špecifická, veľmi ľahká a pritom výrazná chuť si ma úplne získala. Už som si ho aj objednal, bol si pre neho a teším sa keď si ho budem zajtra na obed znova zalievať a popíjať. Ako sa vraví, na dobré sa rýchlo zvyká.


Tento čajík by sme určite odporučili, a nielen preto že za málo peňazí získate naozaj veľa muziky! V tomto čajíku sa totiž v jednom dúšku skrýva množstvo chutí. Objednať sa dá tu, za naozaj výbornú cenu: http://pu-erh.sk/shop/index.php?route=product/product&path=4_61&product_id=147

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára